>

O MNIE - Projektowanie wnętrz Konstancin-Jeziorna

Przejdź do treści

Menu główne:

Zaczęło się od kombinowania.
Najlepszą zabawą z czasów dziecięcych było przestawianie mebli. Moją ulubioną porą roku zawsze była wiosna, bo jest to czas na porządki nieco bardziej zorganizowane niż na codzień - nie mogłam się doczekać dnia, kiedy z rodzicami od nowa umeblujemy mój pokój, sypialnię rodziców i wszystkie inne pomieszczenia, w których znajdują się przedmioty ruchome. Mogły być nawet bardzo małe, ważne aby miały swoje nowe miejsce, służyły nam i prezentowały się pięknie!
Po nocach natomiast uwielbiałam rysować, a w czasie studiów sięgnęłam po pędzel. Uważam, że nic tak nie relaksuje i nie daje poczucia spełnienia jednocześnie jak tworzenie czegoś od nowa.

Ukończyłam studia pierwszego stopnia na kierunku architektura wnętrz w Wyższej Szkole Ekologii i Zarządzania w Warszawie, w 2012 roku. Zaraz po studiach stworzyłam sklep internetowy oferujący meble dziecięce, z czasem również dodatki, dekoracje, pościele i wszystko co niezbędne do zbudowania małego dziecięcego świata. Zaczęłam od projektowania pokoików dla najmłodszych, aby uczyć się i powoli wypływać na głębsze wody.

Zarówno pokój dziecka jak i pozostałe pomieszczenia w których żyjemy i pracujemy rządzą się swoimi prawami. Wnętrze nie powinno być tylko i wyłącznie modne i ładne - musi działać. Być przyjemne w odbiorze i pozwalać na wygodne funkcjonowanie, umilać i upraszczać życie.
Taka jest również moja rola - tworzenie miejsc, które spełni wymagania.


 
Copyright 2016 Aneta Łochowska. All rights reserved.
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego